– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Zámeček Cseri, Tótvázsony nad Balatonem

90 % (1)
+36 88 266 046, fax +36 88 506 830 info@cserikastely.hu
Penzion Zámeček Cseri [Zvětšit - nové okno]
80
Umístění: Na tichém místě na louce uprostřed lesů, v úrodných vinařských kopcích, přesto jen 12 km autem od rušného turistického centra Balatonfüred na pobřeží Balatonu. Přírodně i rekreačně zajímavý skalnatý poloostrov Tihany 18 km. Historické město Veszprém 16 km. V okolí široká síť značených turistických tras (prochází i přímo kolem zámečku).
Ubytování: Klidný zámecký penzion (hotel) s restaurací, sportovním areálem, venkovním bazénem a wellness zázemím. V hotelu je 35 prostorných pokojů s vlastní koupelnou a s balkónem s výhledem do zahrady. Restaurace s kapacitou 100 míst vhodná i pro svatby a konference. Tělocvična, sauna, masáže, tenisový kurt, dětské hřiště. Hotel nabízí odpočinek od moderních technologií, ve většině pokojů nejsou TV ani mobilní signál, WiFi je pouze v restauraci. Po dohodě možnost místa pro stanování pro větší skupiny. V sousedství hotelu se nachází farma, možnost domluvení jízd na koni.
Cena: Sezóna: včetně snídaně 10.900 HUF/os/noc, min. 2 osoby, min. 2 noci.
Adresa: Cseri kastély - penzion na zámku, Cservölgy puszta 1, 8246 Tótvázsony, okres Veszprém, Maďarsko. Provozovatel: Falus Pál.
Poznámky: Foto: Robert Vystrčil, LevneUbytovani.net. Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

90 % (13. 9. 2021, 09.54)
Uživatel zde byl ubytován od 2. srpna 2021 do 5. srpna 2021.
Krásný odpočinek v klidném údolí, kde nic neruší a v noci si vychutnáte výhled na hvězdy. A přitom od rušné pláže na Balatonu to je jen 20 minut (autem + pěšky). Vybavení na pokojích je starší, ale funkční a čisté. WiFi je k dispozici jen v jídelně a mobilní signál je slabý, občas žádný. Někomu to může vadit, pro jiného to může být přednost (odpočinout si od technologií je také příjemné). Nadšení jsme byli ze snídaní - švédské stoly byly průběžně doplňovány a nic tam nechybělo, včetně džusu, buchet, zeleniny atd. Možné je si na baru požádat i o kávu. Na chodbě mohou hosté využít ledničku, zahrát si pinec i příjemně posedět v hale. Vyzkoušeli jsme i bazén, voda byla čistá.
Penzion Zámeček Cseri, Tótvázsony nad Balatonem [Zvětšit - nové okno] Penzion Zámeček Cseri, Tótvázsony nad Balatonem [Zvětšit - nové okno] Penzion Zámeček Cseri, Tótvázsony nad Balatonem [Zvětšit - nové okno] Penzion Zámeček Cseri, Tótvázsony nad Balatonem [Zvětšit - nové okno]
Poměr cena / kvalita80 %Čistota90 %Personál90 %Okolní prostředí100 %Stravování90 %

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Zámeček Cseri, Tótvázsony nad Balatonem
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...