– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ekochaty Eliášovce, Nový Život - Eliášovce

?? %
mob. +421 949 009 488 lodickaren@gmail.com
Ekochaty Eliášovce [Zvětšit - nové okno]
14 0
Umístění: V kľudnej prírode pri Malom Dunaji, v rozľahlom areáli Táboriska pod Krížom, 2,5 km od dedinky Eliášovce. V areáli sa nachádza bufet s dennou ponukou teplých polievok a remeselného piva Hvezdoň. Ďaľšie možnosti stravovania sa nachádzajú v obci Jelka na druhom brehu Malého Dunaja.
Ubytování: Chatový areál so 4 dobre vybavenými, ekologickými chatami (2x3, 2x4 lôžka) s elektrinou na solárny systém. Dve chaty sú 3-lôžkové: chata Eva a Peter (2 samostatné postele, rozťahovacie kreslo - prístelka, sprcha, WC, umývadlo, kuchynský kút s plynovým varičom, terasa s posedením) a chata Petra a Peter (manželská posteľ, rozťahovacie kreslo - prístelka, kuchynský kút so sporákom, sociálne zariadenie). Dve chaty sú 4-lôžkové: chata Michal (2 poschodové postele) a chata Tereza (poschodová posteľ so spodným lôžkom 140x200 cm + samostatné lôžko).
Cena: Celá sezóna: chata 4-lôžková 80 EUR/chata/noc, 3-lôžková 75 EUR/chata/noc. Posteľné obliečky 15 EUR/chata/pobyt. Energie aj všetky poplatky sú v cene. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Adresa: Ekochaty Eliášovce, areál Táboriska pod Krížom, Nový Život.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ekochaty Eliášovce, Nový Život - Eliášovce
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby