– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Hotel Kleopatra ****, Kamenec Podolský - Staré Město

80 % (1)
+380 384 991 652, mob. +380 673 805 404 hotel@kleopatra-kp.com
Hotel Kleopatra **** [Zvětšit - nové okno]
170
Umístění: V historickém centru Kamence Podolského, v části Staré Město (Stare Místo), které ze všech stran obtéká řeka Smotryč vytvářející zde působivý kaňon. Kamenecký hrad 1 km. Možnost výletů do krásné přírody v národním parku Podilski Tovtry, návštěva jeskyní či splavování Dněstru.
Ubytování: Velmi dobře vybavený hotel s pokoji různých kategorií. Na každém pokoji je vlastní koupelna, fén, TV-SAT, chladnička, trezor i prostor pro práci. Restaurace s několika salonky. Velká dětská herna. Wellness a spa (bazén, sauna, masáže), biliard, bowling. Bezplatné WiFi připojení. Bezplatné parkoviště.
Cena: V ceně jsou snídaně, bazén, bowling i biliard. Pokoj Standard 2-lůžkový 900-1.100 UAH/pokoj/noc, Standard 3-lůžkový 1.100 UAH/pokoj/noc, Lux 2-lůžkový 1.500 UAH/noc, Biznes 1.700-2.000 UAH/noc, přistýlka 100 UAH/noc. Ceny platí i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Hotel Kleopatra (Готель Клеопатра), ulice Tatarska 19, Kamjanec Podilskyj (Kamenec Podolský). Kontaktní osoba: Valentyna Oksaňuk (Валентина Оксанюк), manažer hotelu.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

80 % (25. 6. 2018, 14.17)
Uživatel zde byl ubytován od 6. května 2018 do 7. května 2018.
Výborné umístění přímo v historickém centru. Parkoviště u hotelu pod dohledem kamer. Všude mnoho prostoru, na pokoji bychom mohli i tancovat:) Pěkný bazén, bohužel však s poměrně studenou vodou, dlouho jsme tam proto nevydrželi. Obrovská dětská herní místnost v suterénu, děti si tu dobře vyhrají, jen by to tu chtělo dobře vyvětrat. Snídaně bohatá, dokonce i včetně netradičních teplých jídel jako kuřecí soté, doporučuji však přijít včas.
Poměr cena / kvalita80 %Čistota80 %Personál90 %Okolní prostředí80 %Stravování80 %

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hotel Kleopatra ****, Kamenec Podolský - Staré Město
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby