– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Horská chata Planinarski dom Jankovac, Slatinski Drenovac

?? %

Horská chata Planinarski dom Jankovac (475 m), Slatinski Drenovac

+385 338 987 015 (info), mob. +385 915 792 088 (rezervace), +385 989 842 375 pdjankovac@outlook.com
Horská chata Planinarski dom Jankovac [Zvětšit - nové okno]
47 0
Umístění: V horském rekreačním středisku Jankovac uprostřed lesů a nádherné přírody chorvatského pohoří Papuk. Možný příjezd autem po užší asfaltové horské cestě od severu z obce Slatinski Drenovac (5,5 km) nebo od jihu přes horské sedlo z obce Velika (15 km). Parkoviště je poblíž chaty. Přímo na Jankovaci je vodní nádrž Jankovačko jezero (možnost projížděk na lodičkách), naučná stezka skrz skalnatou rokli k působivému vodopádu (Slap Jankovac) i jeskyni. Východisko i na náročnější túry (např. na vyhlídkový vrchol Ivačka glava), mnoho značených tras.
Ubytování: Pravá horská chata a útočiště uprostřed hor s ubytováním a restaurací i pro kolem procházející turisty. V chatě je 47 lůžek v pokojích s vlastní koupelnou (2x2, 3x3 lůžka), společnou koupelnou (4x2, 1x6, 1x14 lůžek) i rodinném apartmánu (max. 4 dospělí + 2 děti). Vstupní hala s recepcí. Restaurace s kapacitou 60 osob, s venkovní terasou. Možnost konání oslav a rautů. Před chatou je rozsáhlý travnatý pozemek s venkovním posezením, velkým dětským hřištěm i prodejnou suvenýrů a infocentrem.
Cena: Apartmán (max. 4 dospělí + 2 děti): 500 kn/apartmán/noc. Pokoje se společnou koupelnou: 150 kn/os/noc (děti 3-6 let 60 kn/noc, 6-12 let 80 kn/noc). Pokoje s vlastní koupelnou: 200 kn/os/noc. Při ubytování jen 1 osoby na pokoji +100 kn/noc. Rekreační poplatek 9 kn/os/noc. Snídaně 30 kn, oběd 60 kn, večeře 60 kn (slevy pro děti). Slevy pro větší skupiny i členy horského svazu.
Adresa: Planinarski dom Jankovac, rekreační osada Jankovac (izletište Jankovac), 33514 Slatinski Drenovac, Chorvatsko. Provozovatel: Hrvatske šume d.o.o., HPD Bršljan-Jankovac. Chataři: Dražen Bogojević a Vesna Perković.
Aktualizace:
Video: Horská chata Jankovac ukrytá v nádherné přírodě

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Horská chata Planinarski dom Jankovac, Slatinski Drenovac
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby