– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Mobilní dům Na Samotě, Slavníč u Herálce

?? %
mob. +420 607 031 298 p.hruby-tzb@seznam.cz
Mobilní dům Na Samotě [Zvětšit - nové okno]
6 0
Umístění: Mezi obcemi Slavníč a Skorkov na Vysočině, na břehu Skorkovského rybníka v areálu bývalého Kletečkova mlýna a pily, na klidné samotě, avšak jen 6 km od sjezdu z dálnice D1. Autobus ve vsi Slavníč 1,2 km, vlaková zastávka 1,3 km. V městysi Herálec (2 km) obchod, hostinec i hotelový resort.
Ubytování: Mobilní dům (mobilheim 10x3 m) s apartmánem pro 6 osob, se zakrytou terasou, v zahradě bývalého mlýna. Pro větší skupinu možnost přistavení vlastních stanů na zahradě. V apartmánu jsou 2 pokoje (4 lůžka + 2 přistýlky), vybavená kuchyňka (el. trouba, mikrovlnka, rychlovarná konvice, nádobí), TV, elektrický krb a sociální zařízení. Bezplatné WiFi. Krytá terasa (pergola) 3x3 m s příjemným posezením a možností grilování. Možnost domluvení snídaní, masáží, vyjížďky kočárem taženým koňmi po blízkém okolí i plavby na jachtě po přilehlém rybníku. Ubytování jen bez domácích mazlíčků. Ubytování je v provozu dle počasí cca v měsících 04-10.
Cena: Celá sezóna: 1.815 Kč/apartmán/noc, min. 2 noci, v hlavní sezóně preferujeme týdenní pobyty. Další osoby ve stanu za příplatek. Parkování aut a motorek i nabíjení elektrokol zdarma. Ceny jsou konečné (včetně 10% DPH, energií i povlečení). Poplatek obci se nehradí.
Adresa: Ubytování Na Samotě - mobilní dům (mobilheim), Slavníč 37 (Kletečkův mlýn), 582 55 Slavníč u Herálce. Majitel a provozovatel: Pavel Hrubý.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Mobilní dům Na Samotě, Slavníč u Herálce
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby