– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Sport Centrum, Šanov u Hrušovan nad Jevišovkou

?? %
mob. +420 602 508 539 (ubytování), +420 602 508 548 (správce) sportcentrumsanov@seznam.cz
Sport Centrum [Zvětšit - nové okno]
21 0
Umístění: V Šanově na úplném jihu Moravy, ve vinařském kraji, 9 km od hraničního přechodu do Rakouska Hevlín - Laa. Železniční uzel Hrušovany 450 m. Krytý bazén v Hrušovanech nad Jevišovkou 3,5 km, termální lázně Laa 11 km.
Ubytování: Wellness sportovní centrum s turistickou ubytovnou (penzionem) až pro 21 osob. V ubytovně je sedm pokojů (2-lůžkových s možností přistýlky), vždy dva pokoje sdílí jednu koupelnu, jeden pokoj má vlastní koupelnu. Společná kuchyňka (mikrovlnka, lednice, vařič). Možnost zapůjčení TV. V budově je bar, možnost zajištění stravování (i pro firemní setkání). Úschovna kol. Součástí areálu jsou sportovní sál, kuželkářské dráhy, sauna, solária, masáže, fitness centrum a venkovní hřiště. Před areálem je parkoviště.
Cena: Celoročně: 1 osoba na pokoji 350 Kč/pokoj/noc, 2 osoby 275 Kč/os/noc (přistýlka 150 Kč/noc), celá ubytovna (max. 21 osob) 4.200 Kč/ubytovna/noc (tj. při 21 osobách 200 Kč/os/noc).
Adresa: Sportcentrum a penzion Šanov, Komenského 358, 671 68 Šanov u Hrušovan nad Jevišovkou. Kontaktní osoby: Helena Kozelská, Monika Sladká. Správce sportcentra: Petr Blecha.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Sport Centrum, Šanov u Hrušovan nad Jevišovkou
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...